Homo Novus 2015

Info

Komanda

Homo Novus 2013
Gundega Laiviņa

Direktore

Kamēr neesmu zaudējusi ilūziju, ka pastāv brīva, godīga un drosmīga māksla, kas atver acis, asina prātu un iekustina sirdi, mana vieta ir šeit.

gundega@theatre.lv

Homo Novus 2013
Laura Stašāne

Producente un publicitātes koordinatore

Ir izrādes, par kurām es tiešām varu teikt, ka tās ir pilnībā izmainījušas ja ne manu dzīvi, tad izpratni un attieksmi pret mākslu un to, ko tā spēj. Tā ir pieredze, ko es novēlētu iekvienam.

laura@theatre.lv

Homo Novus 2013
Sandra Lapkovska

Producente

Reiz Homo Novus man atvēra durvis uz pārsteigumiem pilnu pasauli un es gribu to parādīt arī citiem.

sandra@theatre.lv

Homo Novus 2013
Liene Jurgelāne

Imagine 2020 producente

Es esmu par mākslu, kas parāda to, kas citkārt paliek neredzams, kas ir tieša un godīga, nav atrauta no realitātes, bet tai pat laikā atbrīvo, iedvesmo un ļauj iztēloties jaunu realitāti. Homo Novus man dod iespēju šādu mākslu satikt.

liene@kanepes.lv

Homo Novus 2013
Jānis Liniņš

Tehniskā komanda

Teātra festivālu dalībnieki, organizatori, skatītāji veido komūnu, kuras pamatā ir mīlestība un ticība teātrim. Latvijā viena no šādām komūnām veidojas ap Homo Novus un es gribu būt tai piederīgs.

janis@theatre.lv

Homo Novus 2013
Kārlis Lapiņš

Tehniskā komanda

Festivāla laikā Rīgā ir iespējams sajust pasaules elpu. Tas ir laiks, kad šeit ierodas aktuālākās eksperimentālā teātra kompānijas, par kurām esmu daudz dzirdējis, bet kuras nav bijis iespējams redzēt.

karlislapins@inbox.lv

Homo Novus 2013
Kristīne Liniņa

Producente un brīvprātīgo koordinatore

Mēs visi zinām, ka vēdinātās telpās ir labāka oma, vieglāk strādājas un veiklāk raisās domas. Homo Novus ik rudeni izvēdina Latvijas teātra un mākslas telpu un esmu lepna piedalīties šajā procesā.

kristine.stana@gmail.com

Homo Novus 2013
Linda Pēterkopa

Producente

Homo Novus pulcē izzināt gribošus prātus, piedāvā stāstus un cilvēku pieredzes, kas stimulē sarunu starp skatuvi un realitāti. Teātris ir dzīvs un reizi divos gados to apstiprina Homo Novus. Esmu šeit, jo šis ir festivāls, kas nebaidās no izaicinājuma un uzdod daudz man svarīgu jautājumu.

linda@theatre.lv

Homo Novus 2013
Anda Skrējāne

Festivāla scenogrāfe

Homo Novus ir ne tikai sastapšanās vieta aizrautīgiem cilvēkiem, bet tas ļauj patiesi sastapties arī ar sevi.

anda.skrejane@gmail.com

Homo Novus 2013
Madara Sokolova

Producente

Vai māksla spēj radīt pārmaiņas? Es izvēlos tam ticēt.

madarasokolova@gmail.com

Homo Novus 2013
Anna Zagorska

Producente

Homo Novus man ir kā spogulis, kas ļauj fokusēt skatienu un redzēt no malas gan sevi, gan pasauli, gan, pats svarīgākais, redzēt sevi pasaulē un procesu mijiedarbībā.

anna.zagorska@dirtydealteatro.lv

Homo Novus 2013
Marta Lortkipanidze

Producente

Homo Novus man ir ļāvis pieredzēt cilvēcību līmenī, kādā es to neesmu pieredzējusi līdz šim. Ir neiespējami negribēt būt daļai no kaut kā tāda.

martalortkipanidze@gmail.com

Homo Novus 2013
Goda Verikaite

Festivāla scenogrāfes asistente

Homo Novus man ir atklājums Baltijas teātra ainā. Šis festivāls meklē jaunus veidus, kā būt uz skatuves un kā vērot. Šī iemesla dēļ esmu šeit.

godaverikaite@yahoo.com

Homo Novus 2013
Katrīna Dūka

Producente

Homo Novus ir vieta, kur gūt tādu pieredzi, kas palien zem ādas un vēl ilgi kairina. Tā maina, iedvesmo, ļauj atklāt kaut ko jaunu par sevi, tāpēc vēlos būs daļa no šīs pieredzes radītājiem.

katrinaduka@gmail.com

Homo Novus 2013
Lauris Bimbers

Tehniskā komanda

Homo Novus jau no pirmās sadarbības reizes man kļuvis par īpašu laiku darba gaitās. Ir patiess gods līdzdarboties kvalitatīvā, izsvērtā un pasaules elpu ienesošā teātra mākslu notikumā.

lauris.bimbers@gmail.com